Resultaten en betrouwbaarheid van de AI
Elke tip van onze AI controleren we met de eindstand. Meest trefzekere markt van de laatste 30 dagen: meer dan 1,5 doelpunt, 82% juist (8 222 tips). Systeem met positieve ROI: AI-tips op een uitzege · odds 1,70–2,89, gemiddeld 1,90 · AI-zekerheid ≥ 50% → +17,9% ROI (45 tips, laatste 30 dagen).
Periode: 30 dagen (05.10.2026–03.11.2026)
Systeem met positieve ROI
+17,9% ROI in 18 dagen
AI-tips op een uitzege · odds 1,70–2,89, gemiddeld 1,90 · AI-zekerheid ≥ 50%
Periode: laatste 30 dagen (05.10.2026–03.11.2026), inclusief tips van vóór de modelupdate · 08.10.2026–25.10.2026
Zo rekenen we (historische simulatie): vaste eenheid van 1 per tip, zonder belasting, gemiddelde odds van meerdere bookmakers vastgelegd vóór de aftrap. Winst staat in eenheden; ROI = winst ÷ ingezette eenheden; max. terugval = grootste daling vanaf een winsttop. De regel wordt elke dag opnieuw gekozen uit 840 combinaties (markt × oddsbereik × AI-zekerheid) met minstens 40 tips. Resultaten uit het verleden bieden geen garantie voor de toekomst. Odds onder 1,20 tellen niet mee; regels die in beide helften van de periode winst maakten, krijgen voorrang.
Waar AI-tips winst opleverden: odds- en zekerheidsbereiken
We delen elke afgerekende AI-tip met odds van vóór de wedstrijd in naar soort tip, oddsbereik en AI-zekerheid. Alleen bereiken met winst op minstens 40 tips staan hier, hoogste ROI eerst. Odds voor meer/minder en „beide teams scoren” leggen we vast sinds 12.09.2026, dus deze markten hebben een kortere historie.
Sinds 15.09.2026 – bijgewerkt model
| AI-tip | Bereik | Tips | Trefzekerheid (break-even) | Gem. odds | Winst (eenheden) | ROI | Signaal |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Minder dan 3,5 goals | odds 2,50–3,20 | 72 | 43,1% (36,8%) | 2,73 | +11,60 | +16,1% | mogelijk toeval |
| Thuiszege (1) | AI-zekerheid 60–70% | 123 | 74,0% (69,4%) | 1,47 | +9,03 | +7,3% | veelbelovend |
| Meer dan 2,5 goals | odds 2,50–3,20 | 48 | 39,6% (37,5%) | 2,68 | +3,28 | +6,8% | mogelijk toeval |
| Uitzege (2) | AI-zekerheid 50–60% | 279 | 60,2% (57,9%) | 1,79 | +12,92 | +4,6% | mogelijk toeval |
| Thuiszege (1) | odds 1,20–1,40 | 274 | 78,5% (76,7%) | 1,31 | +6,59 | +2,4% | mogelijk toeval |
| Beide teams scoren – nee | odds 2,00–2,50 | 294 | 46,9% (46,2%) | 2,17 | +5,81 | +2,0% | mogelijk toeval |
| Thuiszege (1) | odds 1,40–1,60 | 381 | 67,5% (66,8%) | 1,50 | +2,62 | +0,7% | mogelijk toeval |
Laatste 30 dagen (05.10.2026–03.11.2026)
| AI-tip | Bereik | Tips | Trefzekerheid (break-even) | Gem. odds | Winst (eenheden) | ROI | Signaal |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Beide teams scoren – nee | odds 2,00–2,50 | 117 | 56,4% (46,2%) | 2,17 | +27,09 | +23,2% | mogelijk toeval |
| Uitzege (2) | AI-zekerheid 50–60% | 92 | 67,4% (60,9%) | 1,68 | +10,80 | +11,7% | veelbelovend |
| Thuiszege (1) | odds 2,50–3,20 | 55 | 43,6% (39,1%) | 2,56 | +6,44 | +11,7% | mogelijk toeval |
| Thuiszege (1) | AI-zekerheid 60–70% | 85 | 72,9% (67,6%) | 1,54 | +9,42 | +11,1% | mogelijk toeval |
| Beide teams scoren – nee | AI-zekerheid 40–50% | 92 | 56,5% (51,7%) | 1,99 | +9,99 | +10,9% | mogelijk toeval |
| Beide teams scoren – ja | AI-zekerheid 40–50% | 62 | 56,5% (54,2%) | 1,90 | +4,48 | +7,2% | mogelijk toeval |
| Uitzege (2) | odds 1,40–1,60 | 76 | 71,1% (66,5%) | 1,51 | +4,97 | +6,5% | mogelijk toeval |
| Thuiszege (1) | odds 1,20–1,40 | 149 | 81,2% (76,6%) | 1,31 | +9,12 | +6,1% | mogelijk toeval |
| Thuiszege (1) | odds 1,80–2,00 | 270 | 54,4% (53,0%) | 1,89 | +7,77 | +2,9% | mogelijk toeval |
Historische simulatie: vaste eenheid van 1, zonder belasting, gemiddelde odds van vóór de wedstrijd. Break-even = trefzekerheid die nodig is om bij deze odds op nul uit te komen. Signaal: „solide” = duidelijk boven break-even en positief in beide helften van de periode; „veelbelovend” = boven break-even in beide helften; „mogelijk toeval” = steekproef nog te klein. Resultaten uit het verleden bieden geen garantie voor de toekomst.
Kaartvoorspellingen: hoe nauwkeurig ze zijn
3 126 afgerekende wedstrijden, 05.10.2026–03.11.2026. Naast elke score tonen we de referentie — wat je krijgt zonder enige voorspelling, door altijd de vaakst voorkomende kant te kiezen — zodat zichtbaar is waar de AI-voorspelling echt iets toevoegt.
| Markt | Nauwkeurigheid | Afgerekend | Referentie | Voorsprong |
|---|---|---|---|---|
| Meer dan 2,5 kaarten | 76,2% | 3 126 | 75,9% altijd meer dan | +0,3 pp · geen voorsprong |
| Meer dan 3,5 kaarten | 63,3% | 3 126 | 59,1% altijd meer dan | +4,2 pp |
| Meer dan 4,5 kaarten | 62,5% | 3 126 | 58,0% altijd minder dan | +4,5 pp |
| Meer dan 5,5 kaarten | 72,8% | 3 126 | 72,3% altijd minder dan | +0,4 pp · geen voorsprong |
| Beide teams op de bon | 76,7% | 3 126 | 76,7% altijd ja | +0,0 pp · geen voorsprong |
| Rode kaart | 80,7% | 3 126 | 80,7% altijd nee | +0,0 pp · geen voorsprong |
| Strafschop | 100,0% | 3 126 | 100,0% altijd nee | +0,0 pp · geen voorsprong |
De referentie is een keuze zonder voorspelling: altijd de kant die in deze steekproef vaker voorkwam. Een markt zegt pas iets over het model als de nauwkeurigheid erboven ligt — een hoog getal op een lijn waar een kant in de meeste wedstrijden voorkomt, zegt meer over de markt dan over het model.
Kaartvoorspellingen worden sinds 18.09.2026 bewaard, kortere periodes kunnen dus dezelfde cijfers tonen. Elke voorspelling wordt vóór het startsignaal opgeslagen en afgerekend op het verloop van de wedstrijd; een gele en een rode kaart tellen elk voor één. De keuze is meer dan/ja wanneer de AI-voorspelling minstens 50% geeft.
Nauwkeurigheid per markt en periode
| Markt | 7 dagen | 30 dagen | 90 dagen | Totaal | Sinds 15.09 (nieuw model) |
|---|---|---|---|---|---|
| 1X2 | 48% (3 330) | 49% (10 088) | 48% (23 805) | 48% (27 014) | 49% (16 228) |
| Dubbele kans | 71% (3 325) | 72% (10 060) | 72% (23 577) | 72% (26 665) | 72% (16 187) |
| Beide scoren | 55% (3 330) | 57% (10 088) | 55% (23 805) | 55% (27 014) | 56% (16 228) |
| Over 2,5 | 60% (3 330) | 60% (10 088) | 58% (23 805) | 58% (27 014) | 59% (16 228) |
| Over 1,5 | 82% (2 443) | 82% (8 222) | 83% (15 734) | 82% (18 169) | 82% (12 132) |
| Exacte uitslag | 9% (3 330) | 9% (10 088) | 9% (23 805) | 9% (27 013) | 9% (16 228) |
Percentage juiste tips, aantal afgeronde tips tussen haakjes. Ongeldige en uitgestelde wedstrijden tellen niet mee. Over 1,5: wedstrijden met een tip op meer dan 2,5 doelpunten — hoe vaak er minstens twee doelpunten vielen.
Dagelijkse 1X2-nauwkeurigheid
Dagen met minstens 20 afgeronde tips.
Competities waarin het model het best presteert
| Competitie | Tips | Nauwkeurigheid |
|---|---|---|
| 24 | 75% | |
| 22 | 73% | |
| 25 | 72% | |
| 20 | 70% | |
| 26 | 69% | |
| 26 | 69% | |
| 22 | 68% | |
| 28 | 68% | |
| 31 | 68% | |
| 34 | 68% |
Laatst afgeronde tips
| Datum | Wedstrijd | Tip | Voorspelde uitslag | Uitslag |
|---|---|---|---|---|
| 03.11 | Bucaramanga – Atletico Nacional Primera A | 2 | 0-1 | 1:1 |
| 03.11 | Independ. Rivadavia – Banfield Liga Profesional Argentina | 1 | 1-0 | 3:1 |
| 03.11 | Atletico Tucuman – Argentinos JRS Liga Profesional Argentina | 1 | 1-0 | 1:2 |
| 02.11 | Gais – AIK Stockholm Allsvenskan | 2 | 1-2 | 2:1 |
| 02.11 | Penafiel – Feirense Segunda Liga | 1 | 1-0 | 1:0 |
| 02.11 | Mjallby AIF – Kalmar FF Allsvenskan | 1 | 1-0 | 0:0 |
| 02.11 | Sonderjyske – FC Copenhagen Superliga | 2 | 1-2 | 0:2 |
| 02.11 | Kalamata – Iraklis 1908 Super League 1 | 1 | 1-0 | 1:1 |
| 02.11 | Sassuolo – Fiorentina Serie A | 2 | 1-2 | 2:4 |
| 02.11 | Valladolid – Leganes Segunda División | 1 | 1-0 | 4:3 |
| 02.11 | Gençlerbirliği S.K. – Alanyaspor Süper Lig | 2 | 1-2 | 5:0 |
| 02.11 | Zaglebie Lubin – Korona Kielce Ekstraklasa | 1 | 1-0 | 1:0 |
| 02.11 | Radomiak Radom – Slask Wroclaw Ekstraklasa | 1 | 1-0 | 3:1 |
| 02.11 | Radnicki NIS – Železničar Pančevo Super Liga | 1 | 1-0 | 0:0 |
| 02.11 | Polonia Bytom – Odra Opole I Liga | 1 | 1-0 | 3:0 |
| 02.11 | Mladost Lucani – Radnik Surdulica Super Liga | 1 | 1-0 | 0:1 |
| 02.11 | Simba – Namungo Ligi kuu Bara | 1 | 2-0 | 3:2 |
| 02.11 | Sport Huancayo – FBC Melgar Primera División | 1 | 1-0 | 2:0 |
| 02.11 | FC Voluntari – Farul Constanta Liga I | 2 | 1-2 | 1:2 |
| 02.11 | Oviedo – Las Palmas Segunda División | 1 | 1-0 | 2:3 |
| 02.11 | Mashujaa – Pamba Jiji Ligi kuu Bara | 1 | 1-0 | 1:0 |
| 01.11 | Tenerife – FC Andorra Segunda División | 1 | 1-0 | 2:2 |
| 02.11 | TRA United – Fountain Gate Ligi kuu Bara | 1 | 1-0 | 3:2 |
| 02.11 | Portland Timbers – Houston Dynamo Major League Soccer | 1 | 2-1 | 3:1 |
| 02.11 | Sacramento Republic – FC Tulsa USL Championship | 1 | 2-0 | 1:0 |
| 02.11 | Los Angeles FC – Minnesota United FC Major League Soccer | 1 | 2-1 | 1:3 |
| 02.11 | Cruz Azul – Leon Liga MX | 1 | 2-1 | 2:1 |
| 02.11 | New England Revolution – Inter Miami Major League Soccer | 2 | 1-2 | 1:2 |
| 01.11 | Vancouver Whitecaps – Seattle Sounders Major League Soccer | 1 | 2-1 | 5:1 |
| 01.11 | Independiente del Valle – LDU de Quito Liga Pro | 1 | 2-1 | 2:0 |
| 01.11 | Guayaquil City FC – Libertad Liga Pro | 1 | 1-0 | 0:0 |
| 01.11 | Atletico Grau – U. de Deportes Primera División | 2 | 0-1 | 1:3 |
| 01.11 | SC Braga – Famalicao Primeira Liga | 1 | 2-1 | 3:0 |
| 01.11 | Ath Bilbao – Real Sociedad La Liga | 1 | 1-0 | 2:1 |
| 01.11 | Renaissance Berkane – Raja Casablanca Botola Pro | 1 | 1-0 | 2:0 |
| 01.11 | Londrina – America Mineiro Serie B | 2 | 0-1 | 1:3 |
| 01.11 | Palermo – Vicenza Virtus Serie B | 1 | 1-0 | 3:1 |
| 01.11 | Alemannia Aachen – Preußen Münster 3. Liga | 2 | 1-2 | 2:1 |
| 01.11 | Dinamo Bucuresti – Uta Arad Liga I | 1 | 2-1 | 2:0 |
| 01.11 | Charleroi – RAAL La Louvière Jupiler Pro League | 1 | 2-1 | 5:2 |
| 01.11 | Valerenga – Tromso Eliteserien | 1 | 2-1 | 4:0 |
| 01.11 | Cusco – Sport Boys Primera División | 1 | 1-0 | 0:1 |
| 01.11 | AS Eupen – Excelsior Virton Challenger Pro League | 1 | 2-1 | 1:2 |
| 01.11 | Boca Juniors – River Plate Liga Profesional Argentina | 1 | 1-0 | 1:0 |
| 01.11 | Ittihad Tanger – CR Khemis Zemamra Botola Pro | 1 | 1-0 | 1:0 |
| 01.11 | Academico Viseu – Rio Ave Primeira Liga | 2 | 0-1 | 2:1 |
| 01.11 | CODM Meknès – FAR Rabat Botola Pro | 2 | 0-1 | 0:0 |
| 01.11 | Maritimo – Santa Clara Primeira Liga | 2 | 0-1 | 0:2 |
| 01.11 | Lommel United – Gent Jupiler Pro League | 2 | 1-2 | 2:0 |
| 01.11 | Elche – Valencia La Liga | 2 | 1-2 | 0:1 |
| 01.11 | Burgos – Castellón Segunda División | 1 | 1-0 | 1:1 |
| 01.11 | Cobresal – Everton de Vina Primera División | 1 | 2-1 | 2:2 |
| 01.11 | PAOK – Asteras Tripolis Super League 1 | 1 | 2-0 | 2:1 |
| 01.11 | Panathinaikos – AEK Athens FC Super League 1 | 1 | 1-0 | 2:0 |
| 01.11 | Brondby – Aarhus Superliga | 1 | 2-1 | 2:0 |
| 01.11 | Bohemians 1905 – Sparta Praha Czech Liga | 2 | 1-2 | 0:0 |
| 01.11 | NK Lokomotiva Zagreb – NK Osijek HNL | 2 | 1-2 | 1:3 |
| 01.11 | Lecce – Genoa Serie A | 1 | 1-0 | 1:2 |
| 01.11 | Eintracht Frankfurt – Hamburger SV Bundesliga | 1 | 2-1 | 3:1 |
| 01.11 | Liverpool – Arsenal Premier League | 1 | 2-1 | 0:1 |
Resultaten value bets
Eerdere value bets werden met een oudere, minder nauwkeurige methode geselecteerd. Sinds september 2026 worden value bets uitsluitend geselecteerd op basis van het volledige 1X2-kansmodel.
Hoe we tellen
Alleen tips die het model vóór de aftrap publiceert, tellen mee. Een tip wordt vastgezet zodra hij voor het eerst wordt afgerekend, zodat latere wijzigingen de resultaten niet kunnen verbeteren. Uitslagen komen uit officiële wedstrijddata na het laatste fluitsignaal; bij verlenging en strafschoppen geldt de stand na 90 minuten, de standaard voor het afrekenen van een uitslag.
Transparante resultaten, automatisch bijgewerkt
Onze meest trefzekere markt van de laatste 30 dagen is meer dan 1,5 doelpunt: 82% juist op 8 222 afgerekende tips. Elke gepubliceerde voorspelling wordt na het laatste fluitsignaal automatisch afgerekend op basis van de officiële uitslagen. De afgelopen 30 dagen voorspelde de AI de 1X2-uitkomst correct in 49% van 10 088 wedstrijden. De tabellen hieronder tonen de resultaten per markt (1X2, dubbele kans, exacte uitslag, beide teams scoren, over/under 2,5 goals) en per competitie.
Zo lees je de cijfers
Een trefpercentage alleen zegt niet of een tip de moeite waard was: een model dat altijd op grote favorieten kiest, zit vaak goed maar levert weinig op. Bekijk het percentage daarom samen met de odds. Uitgestelde, afgelaste en gestaakte wedstrijden tellen niet mee. Resultaten uit het verleden bieden geen garantie voor de toekomst.
Waarom we elk resultaat publiceren
Veel tipsites laten alleen hun winnaars zien. Wij publiceren elke afgerekende voorspelling, ook de missers, zodat je het model per competitie en per markt kunt beoordelen voordat je erop vertrouwt. Alleen voorspellingen die vóór de aftrap zijn gepubliceerd, tellen mee in deze statistieken.